Moterų futbolo akademijos „Žalgiris-MRU“ komanda Lietuvos merginų Elitinės lygos U17 grupėje jau iki paskutinių rungtynių buvo užsitikrinusios šalies čempionių vardus. Tiksliau – trečius metus iš eilės „Žalgiris-MRU“ atstovės yra stipriausios šalyje. Tačiau jau nieko nelėmusiose rungtynėse žalgirietės pademonstravo kovotojų charakterį – kovojo nuo pat pirmos minutės ir iškovojo užtikrintą pergalę prieš MFA „Bitės“ komandą – 6:0.
Jau per 6 pirmąsias minutes varžovių vartininkę du sykius nuginklavo Patricja Penkauskaitė, o kėlinio pabaigoje du įvarčius per 2 minutes įmušė Justina Blaževičiūtė. Tik prasidėjus antram kėliniui Justina pasižymėjo trečią sykį ir galėjo ramiai sėsti ant atsarginių suolelio. 70-ą susitikimo minutę tašką rungtynėse padėjo dar vieną įvartį įmušusi Milda Ivanciūtė: jai po įvarčio žalgiriečių komandos trenerė Aistė Griciūtė irgi leido pailsėti.
Tad sezoną „Žalgiris-MRU“ U17 komanda baigė iškovojusi 11 pergalių, o vienintelę nesėkmę patyrė pirmame čempionato susitikime pernai rugsėjį.
Sveikiname trečią sykį iš eilės Lietuvos čempionių titulą U17 divizione iškovojusią MFA „Žalgiris-MRU“ komandą!